Tradisjonen tro kjører vi i gang julekalender her på Mobili fra 1. til 24. desember. I år har vi sanket inn premier for totalt 54200 kroner, som skal deles ut til heldige vinnere de neste ukene.
Dagens premie: G-Form Extreme Portfolio Case for iPad og X-Protect iPhone Case
G-Form Extreme Portfolio Case gir deg skikkelig polstring.
_logo.svg.png)

At både mobiltelefoner og nettbrett er skjøre saker, er viden kjent, og også årsaken til at en rekke selskaper har spesialistert seg på å lage produkter som skal gi ekstra beskyttelse.
I dagens luke skjuler det seg ikke bare étt, men to slike produkter. G-Form Extreme Portfolio for iPad er en heldekkende, polstret iPad-mappe, som sørget for at vår iPad overlevde et fall fra andre etasje uten problemer (ikke prøv dette hjemme).
I tillegg vet vi at mange som har iPad, også har iPhone, så du får også med en iPhone X-Protect iPhone Case (passer kun til iPhone 4/4S).
NB! Begge dekslene er brukt noen timer i forbindelse med testen vår.
Premien er levert av Resistes, og har en samlet verdi på ca 1300 kroner.
PS! Ved å delta i dagens luke er du automatisk med i trekningen av hovedpremien i årets julekalender. Les mer her.
Slik deltar du
I år kjører vi en Facebook-basert kalenderløsning, noe som innebærer at du må like Facebook-siden vår for å delta. Etter dette er gjort kan du enten klikke på kalenderappen på Facebook-siden, eller gå direkte til kalenderen.
PS! Ved å svare på dagens luke er du automatisk med i trekningen om hovedpremien vår. Dess flere luker du åpner, dess større vinnersjanser har du. Les mer her.








