Mobil

Ny Sony Ericsson Mini på gang?

En oppfølger til Sony Ericsson X10 Mini Pro er på trappene. Nå har nye bilder lekket ut.

Marius ValleMarius Valle– Journalist
4. apr. 2011 - 10:58

Den har tidligere blitt lekket ut som Sony Ericsson Smulton, og bilder har sirkulert siden i fjor. Nå har det kommet nye bilder av det som antas å bli oppfølgeren til Sony Ericsson Xperia X10 Mini og Mini Pro.

Telefonen som nå har blitt avbildet går under modellnavnet ST17i, har fullt tastatur i samme stil som X10 Mini Pro og kun én fysisk tast under skjermen. 

Gingerbread

Bildene viser også at Sony Ericsson tydeligvis har valgt å gå for et lignende menysystem som Mini-telefonene har i dag, med snarveier i hjørnene av skjermen. Operativsystemet ser utifra bildene ut til å være Android 2.3 Gingerbread.

Dersom ryktene stemmer får de nye Mini-telefonene tre tommers skjerm med 320 x 480 pikslers oppløsning, noe som er en grei oppdatering i forhold til dagens modeller.

Bildene stammer fra det kinesiske forumet IT168.com.

Les mer om den kommende Mini-serien her »

Kilde: Esato.com

Kommentarer:
Du kan kommentere under fullt navn eller med kallenavn. Bruk BankID for automatisk oppretting av brukerkonto.