produktnyheter

Åpner salgskontor i Norge

1. sep. 2000 - 10:10

Samtidig forstekes selskapets representasjon ved at Lautom AS på Rud i Bærum er gitt forhandlerstatus med særlig ansvarsområde for Moog Hydrolux systemutvikling.

Lautom AS representerer fra tidligere Oilgear Towler, og denne produsenten inngår også i Moogs organisasjon gjennom en verdensomspennende samarbeidsavtale.

Nobel Elektronikk vil fortsette som forhandler for Moog industriprodukter i Norge, Sverige og Finland, med spesiell fokus på el-hydrauliske systemer for sagbruk og papirindustrien.

Artikkelen fortsetter etter annonsen
annonsørinnhold
Rittal
KI og bærekraft endrer datasentrene

Samarbeidet med maskinbyggere og større systemleverandører som Hydronic AS vil styrkes gjennom den nye organisasjonen.

I forbindelse med avtalen om representasjon av Moog Hydrolux i Norge har Lautom AS styrket sin stab for å imøtekomme økende krav fra bl.a. offshore. Tilveksten gjør at Lautom AS kan tilby komplette systemer. De vil bl.a. ha mer kompetanse på PC- og PLS-baserte systemer.

Kommentarer
Du må være innlogget hos Ifrågasätt for å kommentere. Bruk BankID for automatisk oppretting av brukerkonto. Du kan kommentere under fullt navn eller med kallenavn.