Kontakt oss

Teknisk Ukeblad og TU.no eies og drives av Teknisk Ukeblad Media AS

 

Besøksadresse: Grensen 3, Sentrum, 0159 Oslo, Norge
Postadresse: PB 380 Sentrum, N-0102 OSLO
Fakturaadresse:

Teknisk Ukeblad Media AS
Postboks 380 Sentrum 0102 Oslo
Elektronisk: faktura@tu.no

 

Telefon: 23 19 93 00

Telefaks: 23 19 93 01

E-post til redaksjonen: redaksjonen@tu.no

E-post til nettredaksjonen: nettdesk@tu.no

Abonnements-/kundeservice: kundeservice@tu.no

Adm.dir/ansvarlig redaktør: Jan M. Moberg

Redaktør: Tormod Haugstad

Abonnere på nyhetsbrev? Meld deg på her

Annonsere i Teknisk Ukeblad? Klikk her for informasjon

Adresseendring:

ADRESSEENDRING FOR TEKNISK UKEBLAD PAPIR - FYLL UT SKJEMA HER

Produktene fra Teknisk Ukeblad Media er:

Norges største polytekniske tidsskrift:

Teknisk Ukeblad

Tidsskriftet for veg- og anleggssektoren:

Våre Veger

Tidsskriftet for industriell automatisering:

Automatisering

IT-bransjens nettavis:

Digi.no

Stillingsdatabase:

TUjobb

Din guide i teknologijungelen:

Tek.no

Telecom-bransjens nettavis:

Insidetelecom.no

Norges største gaming-nettsted:

Gamer.no

 

Hvem gjør hva i tu.no?

Redaktør:

Svein-Erik Hole

Nyhetssjef: 

Fredrik Dyrnes Svendsen

Frontsjef:

Stein Jarle Olsen

Frontsjef:

Erlend Tangeraas Lygre

Teamleder utvikling: 

Erlend Blakstad 

Salgsdirektør

Eirik Solheim

Teamleder salg B2B

Rune Johansson

Annonsemateriell:

Martine Maarud

Redaksjonen i Teknisk Ukeblad bidrar med redaksjonelt innhold i tu.no.
Salgsstaben i Teknisk Ukeblad selger også annonser til tu.no.

 

Ansatte i Teknisk Ukeblad Media AS

Alvestad, Steinar
Annonseselger, Våre Veger

913 10 360

steinar.alvestad@tu.no

Andersen, Ina
Journalist

938 75 573

ina.andersen@tu.no

Bjerknes, Fredrik
Key Account Manager, stilling ledig tu.no

900 57 527

fredrik.bjerknes@tu.no

Dalløkken, Per Erlien
Journalist

906 38 899

per.dallokken@tu.no

Edvardsen, Terje
Salgssjef konferanser og event

917 36 393

terje.edvardsen@tu.no

Fossen, Tom André
Utvikler

408 57 694

tom.andre.fossen@tu.no

Gisvold Garathun, Mari
Journalist

975 71 522

mari.gisvold@tu.no

Hansson, Julie
Key Account Manager

920 24 366

julie.hansson@tu.no

Haugstad, Tormod
Redaktør, Teknisk Ukeblad

41765610

tormod.haugstad@tu.no

Hole, Svein-Erik
Redaktør TU.no

909 69 053

svein-erik.hole@tu.no

Høydalsvik, Knut Arne
Ad Operation Manager

901 71 166

knut.arne.hoydalsvik@tu.no

Johansson, Rune
Salgssjef digitalt

982 16 683

rune.johansson@tu.no

Lie, Øyvind
Journalist

980 47 286

oyvind.lie@tu.no

Lima, Karin
Produktdirektør TUJobb/TUJobs

909 36 966

karin.lima@tu.no

Lygre, Erlend Tangeraas
Frontredigerer, tu.no

404 37 987

erlend.lygre@tu.no

Maarud, Martine
Ad Operation Manager

975 03 520

martine.maarud@tu.no

Moberg, Jan M.
Adm. direktør/ansv. redaktør

916 27 822

jan.moberg@tu.no

Nilsen, Jannicke
Journalist

950 28 435

jannicke.nilsen@tu.no

Nossen, André Lundby
Key Account Manager, stilling tu.no

952 74 761

andre.nossen@tu.no

Olsen, Stein Jarle
Frontredigerer, tu.no

920 82 577

stein.olsen@tu.no

Ramsdal, Roald
Journalist

917 21 449

roald.ramsdal@tu.no

Seehusen, Joachim
Redaktør, Automatisering

952 14 977

joachim.seehusen@tu.no

Skoglund, Jarle
Redaktør, Våre Veger

913 72 670

jarle.skoglund@tu.no

Solberg, Sidsel
Servicemedarbeider

23 19 93 00

sidsel.solberg@tu.no

Solheim, Eirik
Salgsdirektør

908 24 140

eirik.solheim@tu.no

Solvang, Ruben
Utvikler

900 74 460

ruben.solvang@tu.no

Stensvold, Tore
Journalist

908 50 703

tore.stensvold@tu.no

Strande, Mona
Utgavesjef Teknisk Ukeblad

916 92 522

mona.strande@tu.no

Svendsen, Fredrik Dyrnes
Frontsjef tu.no

916 25 080

fredrik.dyrnes.svendsen@tu.no

Taraldsen, Lars
Journalist

952 48 104

lars.taraldsen@tu.no

Urke, Eirik Helland
Prosjektleder multimedia

901 61 407

eirik.urke@tu.no

Valle, Marius
Journalist

977 65 017

marius.valle@tu.no

Valmot, Odd Richard
Journalist

930 58 520

odd.richard.valmot@tu.no

Kommentarer (0)

Kommentarer (0)